Oldřich Lomecký

Popis, Starosta MČ Praha 1 (TOP 09).

Politik

Hledání politiků a dalších osob

Politici a osoby podle příjmení

A B C Č D E F G H CH I J K L M N Ň O P Q R Ř S Š T Ť U Ú V W Z Ž

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.

Popis Starosta MČ Praha 1 (TOP 09).

Statistiky

Celkem 5 angažovaností, 0 smluv v Registru smluv, 0 Kč

Zkratka osoby pro hledání osobaId:oldrich-lomecky
Pokud text osobaId:oldrich-lomecky napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Oldřich Lomecký
Vyzkoušet jak to funguje
Sdílení

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Angažovanost ve firmách

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby Ukázat všechny vazby včetně historických

Společenství vlastníků pro dům Nad Závěrkou 1107/17 - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu (26. 2. 2008 - 19. 6. 2012)
SORTIS spol.s r.o. v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu (od 8. 2. 1994)Společník s vkladem (20. 1. 1997 - 10. 8. 2015)
SORTIE, společnost s ručením omezeným "v likvidaci" - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem (od 27. 11. 2015)
Nadace Pražské děti - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu (od 1. 1. 2011)